QUBE

Silný a nadčasový - Halls Qube

S ľahkým a nadčasovým dizajnom, ktorý presne zapadne do svojho okolia. Je jednoduchý a svojím vzhľadom takmer prechodný a dokáže zo seba urobiť veľkú alebo malú vec, všetko závisí od dekorácie a spôsobu použitia - klasika, ktorú si môžete prispôsobiť a kde si môžete vytvoriť svoj vlastný jedinečný vonkajší priestor.

Je to solídny priestor s našimi novo vyvinutými profilmi skriňových sekcií, ktoré vám poskytnú odolný skleník, ktorý zvládne aj extrémne poveternostné podmienky, ako sú búrky a prívalové dažde, ktoré často charakterizujú naše počasie. Jedinečné profily skriňových profilov sú konštruované tak, aby optimalizovali pevnosť hliníkových profilov. To znamená, že na každý profil sa použije menej hliníka, ale pevnosť je rovnaká ako u iných pevnejších typov profilov. Tak získate pevný a pevný skleník s ľahkým a elegantným vzhľadom.

Veľké žľaby na väčšie množstvo dažďa a pripravené na 40 mm drenážne rúry znamenajú, že ste pripravení aj na silné dažde. Výhodou je možnosť odvádzať väčšie množstvo dažďovej vody a napríklad ju zachytávať do nádoby na dažďovú vodu a využívať ju na polievanie. To dáva zmysel pre životné prostredie aj vašu peňaženku. Skutočná odkvapová rúra nie je súčasťou domu, ale je možné ju zakúpiť samostatne.

Dáva možnosť vyzdobiť vnútrajšok pomocou integrovaných políc, scén a otváračov okien. Pre modelovú radu Qube boli vyvinuté množstvo integrovaných doplnkových produktov, vďaka ktorým je skleník funkčnejší a dodáva mu ďalší rozmer bez kompromisov v estetickom výraze.

POPULAR

Tradičný a obľúbený - Halls Popular

Náš rad Popular je dostupný v troch veľkostiach a je ideálny pre každého záhradníka, či už ste úplný začiatočník, nadšený amatér alebo profesionál.

Pre každý model sú k dispozícii jednoduché alternatívy zasklenia s klipom. Integrované žľaby a posuvné dvere s hladkým chodom sú štandardom, zatiaľ čo strešný vetrací otvor umožňuje konštantné vetranie. Pri modeli 106 dodávame s dvoma strešnými vetracími otvormi.

ATRIUM

Mobirise Website Builder

Elegantný pavilón - Halls Atrium

Je veľmi šikovný, elegantný pavilón s dostatkom priestoru na pestovanie zeleniny alebo na využitie ako ateliér. Vaša predstavivosť je jediným limitom toho, ako sa dá tento pavilón využiť. Výrazné jednovrstvové zasklenie s dlhými tabuľami vytvára krásny, elegantný skleník, kde zorné pole skleníka nie je prerušované delenými tabuľami.

Pavilón je vybavený dvojitými posuvnými dverami a tromi otváracími bočnými oknami pre extra vetranie, takže sa budete cítiť, akoby ste skutočne sedeli vonku na záhrade, no s bonusom, že ste chránení pred počasím a obklopení svojimi rastlinami.

Halls Atrium sa dodáva s 3 mm tvrdeným sklom na stenách a 6 mm polykarbonátom na streche.

LEAN-TO

Ušetri miesto v záhrade - Halls Lean-To

Dizajn Lean-to je inšpirovaný priemyselnými sklenenými konštrukciami a je to ľahká sklenená konštrukcia so silnými hliníkovými profilmi ako hlavným prvkom konštrukcie. Produktový rad Lean-to je vyrobený zo silného na mieru navrhnutého potrubného profilového systému. Elegantný a čistý dizajn sa navyše odráža v niektorých štýlových funkciách, vďaka ktorým sú skleníky Halls Lean-to jedinečným produktom v sile a štýle.

Perleťovo biele polykarbonátové dosky na strechu pokrývajú dve najväčšie veľkosti skleníkov. Dosky poskytujú úkryt pred lúčmi a izolujú proti teplu a chladu, takže klíma v skleníku je príjemná pre ľudí a rastliny počas väčšiny roka.

Dvere sú vyrobené s nízkym prahom pre ľahký prístup. Pre posuvné dvere bolo vyvinuté riešenie, ktoré je podobné ako pri vysúvaní zásuviek v systéme kreslenia. Dvere sú inštalované na dvoch posuvných koľajniciach v hornej a dolnej časti, čo dáva robustné, ľahko posuvné a pekne vyzerajúce posuvné dvere.

ALTAN

Mobirise Website Builder

Mini skleník - Halls Altan

Aj keď je priestor obmedzený alebo jednoducho chcete doplniť svoj skleník alebo potrebujete chránenú oblasť pestovania pre malý počet debničiek so semenami, črepníkových rastlín alebo zeleniny - odpoveďou je záhradka. Rad Altan sa štandardne dodáva s jedným strešným vetracím otvorom.

Sídlo firmy
  • SCHETELIG CE s.r.o.
  • Železničná 961
  • Vlčany 925 84
Kontakt
Sme tu pre vás
  • Pondelok - Piatok
  • 8:00 - 16:00

Drag & Drop Website Builder