MAXI

Ste pripravení na skleník na celý život? Potom si vyberte Euro Maxi, absolútnu klasiku medzi hobby skleníkmi!

Euro Maxi má všetko – je praktický, robustný, štýlový a vhodný na mnohé účely. Slúži ako skleník na paradajky, oddychový priestor alebo zimovisko pre vaše mrazuvzdorné rastliny.

Nie je prekvapujúce, že tento model je naším bestsellerom! Chceli by ste rám namaľovať farbou, postaviť ho na stenu alebo ozdobiť ozdobným viktoriánskym hrebeňom? Všetko je Vaša voľba.

Euro Maxi sa dodáva v štandardných šírkach 2,36 m alebo 3,09 m a dĺžka sa pohybuje od 2,36 do 8,30 m. Štandardná výška odkvapu je 1,81 m, štandardne má vpredu jedny posuvné dvere, ale vieme ich upraviť. Možnosti podľa vašich predstáv.

VICTORIAN

Victorian je pomerne pôsobivý model.

Jeho nezameniteľný štýl odráža viktoriánsku éru a ukazuje, ako môžete spojiť vzhľad s neprekonateľnou kvalitou a funkčnosťou. Je jednoducho radosť byť pri tom a vidieť.

45° sklon strechy vytvára výšku v skleníku – takže v tomto skvelom priestore môže záhradkárčiť každý so zelenými prstami, zatiaľ čo tí, ktorí si radšej udržiavajú ruky čisté a relaxujú, si môžu užívať pohodlný priestor a výhľad. Extra vysoké pántové dvierka a elegantná hrebeňová dekorácia dodávajú viktoriánskej dokonalú povrchovú úpravu. Na stenu alebo nie? Výber je na Vás!

PYRA

Hľadáte skutočné ohnisko? Potom vás tento jedinečný hranatý model určite nenechá ľahostajným. Euro Pyra má čisté línie a vysoké dvojité dvere. Pyra je multifunkčná. So štandardnou šírkou 3,09 alebo 3,80 m a výškou odkvapu 2,05 môžete Pyru využiť ako zimnú záhradu alebo na umiestnenie jacuzzi. Ďalšia výhoda – Euro Pyra by nesplnila svoje meno bez otváracieho strešného otvoru v tvare pyramídy. Základňa je vždy zahrnutá.

MUURSERRE

Hľadáte prístupný, energeticky účinný skleník na rozšírenie vášho domova? Pozrite sa na naše Euro Muurserre.

Čoraz viac ľudí si stavia do svojho domu malý skleník. A je to tak správne, pretože tieto konštrukcie sú kompaktné a praktické. Vaše rastliny sú chránené pred vetrom a vy ťažíte z dobrej izolácie, ktorú poskytuje váš vlastný dom.

Váš skleník nainštalujete na kolmú vonkajšiu stenu. Strecha je dostupná v dvoch rôznych výškach a je opláštená 8 mm polykarbonátovými doskami. Môžete si vybrať zo štandardných šírok 2,33 m alebo 3,08 m. Dĺžka sa môže pohybovať od 3 do 9 m.

RONDON

Všestranná romantika.

To je Rondon. Relaxujte medzi zeleňou a počúvajte štebot vtákov z oázy svetla a pokoja. Náš romantický presklený altánok vám dáva ten pocit slobody.

Počas medzisezónnych chvíľ alebo sviežich jarných mesiacov si môžete vychutnať každý slnečný lúč a Euro Rondon vám poskytne útočisko pred počasím a vetrom aj v zime. Je to ideálny priestor na rannú kávu alebo večerné nápoje na ukončenie dňa s priateľmi.

Máte jacuzzi? Alebo uvažujete o jeho obstaraní? Ak áno, tento model je tým pravým miestom na umiestnenie jedného, aby ste si ho mohli užívať pekne dlho. Euro Rondon sa štandardne dodáva s priemerom od 3,00 m do 4,00 m. Výška odkvapu je 2,01 m. Základňa je vždy zahrnutá.

GOTHIC

Inovácia a tradícia sa spojili do vyváženého celku.

Euro Gothic vychádza z tradičného anglického štýlu. Tento očarujúci nástenný skleník má úzke okná, krídlové dvere so zámkom a viktoriánsku výzdobu hrebeňa strechy ako štandard. Skrátka prvky, ktoré vás okamžite prenesú do atmosféry neskorého stredoveku. Vďaka výške odkvapu 2,10 m (vrátane steny) je Euro Gothic vhodný ako skleník alebo hobby miestnosť.

Malá základová stena, ktorú si sami zaobstaráte, jej dodáva extra nádych – majestátny a elegantný nástenný skleník, ktorému nikto neodolá. Euro Gothic sa dodáva v štandardných šírkach od 2,36 m do 3,09 m. Tento model ponúkame v dĺžkach od 3,09 m až po 9 m.

RUSTIQ

Chceli by ste honosný skleník? Taký, ktorý naozaj zapôsobí?
Potom je Euro Rustiq to pravé pre vašu záhradu.

Rustiq sa vyznačuje klasickým vzhľadom a určite dodá vašej záhrade „štýl triedy“. Strecha so sklonom 45° je nielen očarujúca; tiež vytvára pocit priestoru. A to všetko s výškou odkvapu len 1,65 m. Extra vysoké krídlové dvere ponúkajú komfort, ktorý od skleníka očakávate. Skleník môže byť ozdobený úzkymi, 36 cm širokými tabuľami a/alebo viktoriánskym zdobením hrebeňa strechy.

EXOTIC

Chcete zo svojho oddychového času vyťažiť viac? Ak áno, Euro Exotic môže byť práve pre vás!

Euro Exotic je XL verzia Euro Rondonu. Je veľmi vhodný ako bývanie pre jacuzzi, ale hodí sa aj k domácemu štýlu. Chceli by ste vytvoriť posedenie s pohodlnou pohovkou? Alebo ho radšej ozdobíte exotickými rastlinami? Je to len vaša voľba.

Exotiku ponúkame v štandardnej šírke 3,09 m a dĺžke do 8,30 m. Výška odkvapu 2,01 m robí Exotic extra pohodlným. Základ je vždy zahrnutý.

ROYAL

Oranžéria s kráľovským vzhľadom.

Prvé zimné záhrady pochádzajú z rímskych čias. Boli to veľké sklenené stavby, kde cisár pestoval svoje okrasné rastliny. Euro Royal vás vráti do tej doby, pretože táto veľká oranžéria je ideálna na predvádzanie exotickej zeleniny a stromov.

Royal je absolútny klenot. Jeho úzke profily a široké, dvojité posuvné dvere v kombinácii so zvýšeným svetlíkom s viktoriánskou hrebeňovou výzdobou tvoria veľmi dekoratívny celok. Tento krásny sklenený domček je vhodný pre všetky vaše chvíle oddychu a bude korunou každej záhradnej párty.

Euro Royal ponúkame s rozmermi 4,57 m x 6,04 m.

MICRO

Tento veľký drobec je prínosom do každej záhrady. Malý, ale stále neuveriteľne jemný.

Na tento funkčný skleník potrebujete len veľmi málo miesta. So svojou šírkou 1,61 m a štandardnou výškou odkvapu 2,01 m sa skleník ľahko zmestí do mestskej záhrady alebo aj na terasu.

Máte zelené prsty a chcete experimentovať s pestovaním v skleníku? Potom je malý skleník skvelým nápadom aj pre vás. Euro Micro je ideálnym štartovacím skleníkom.

SPARK

Euro Spark sa nedá ignorovať.

Priestranné rozmery Euro Spark, 3,09 m x 9,04 m x 3,09 m, z neho robia ideálne miesto pre všetky vaše záhradnícke a iné typy projektov. Venujete sa svojmu koníčku alebo záhradke? Výber je prehra. Preto je navrhnutý Euro Spark v tomto praktickom usporiadaní do tvaru písmena T, čím sa vytvorili priestory, ktoré si môžete usporiadať a využiť podľa vlastného vkusu. Táto oranžéria je nielen pútavá, ale aj multifunkčná.

Spark je vybavený jednoduchými posuvnými dverami a viktoriánskou hrebeňovou dekoráciou. Ďalšie posuvné dvere sú voliteľné, ale ľahko sa pridávajú. Dokončené vo farbe RAL podľa Vášho výberu!

© Copyright 2023 SCHETELIG CE s.r.o. - Všetky práva vyhradené

Made with ‌

HTML Editor